Představení přednášejících

Ing. Petr Jalůvka - Jak probíhá logistický audit v autoservisech?
-     Projektový manažer a jedntel Dynamic Future s. r. o.

Ing. Petr Jalůvka je konzultant a auditor logistiky. Logistice se věnuje od roku 1999. Jako logistik působil mj. v Železárnách a drátovnách Bohumín a v ŽDB TRANS Bohumín. Je spoluzakladatelem firmy DYNAMIC FUTURE s.r.o., v níž pracuje jako projektový manažer a vykonává funkci jednatele společnosti. Specializuje se zejména na oblast inovací, optimalizací a dynamické simulace. Od roku 2007 je členem Komory logistických auditorů s přiděleným identifikačním číslem logistického auditora 07016, od roku 2010 členem rady KLA.

Ing. Jiří Lachout- Alternativní paliva a palivové systémy – CNG
-    Manažer strategie E.ON Energie, a.s.

 Jiří Lachout pracuje ve společnosti E.ON Energie, a.s. a jejich předchozích právních subjektech od roku 1991. V tomto roce nastoupil do úseku dopravy jako mechanik. Následně jako mistr vysokotlakých sítí získal praxi z provozu distribučních sítí a od roku 2002 přešel do útvaru prodeje energií, kde pracoval na pozici Sales Manager a následně jako Area Sales Manager pro oblast Brna a jižní Moravy. Od roku 2004 se aktivně účastní rozvoje využití zemního plynu v dopravě. Je členem pracovních skupin při Českém plynárenském svazu a Ministerstva průmyslu a obchodu. V současnosti na pozici manažera strategie připravuje expanzi skupiny E.ON v oblasti CNG na celé území České Republiky.

Ing. Tomáš Stöhr - Optimalizace procesů v servisním středisku
 -    Ředitel společnosti ESCARE s. r. o.


Ing. Tomáš Stöhr (1978) je od roku 2013 ředitelem společnosti ESCARE, která se intenzivně zabývá filosofií Lean Healthcare a implementací metod průmyslového inženýrství do zdravotnictví. Předtím působil jako manažer projektového týmu ve společnosti API, kde se svým týmem realizoval desítky projektů z oblasti průmyslového inženýrství. Předtím pracoval ve společnosti Linet spol. s r. o., kde se během téměř pěti let intenzivně věnoval implementaci a realizaci metod průmyslového inženýrství a od roku 2008 řídil útvary výroby, logistiky, technologie a plánování. Štíhlé výrobě se ale prakticky věnoval již ve společnosti DURA Automotive CZ, spol. s r.o., kde její principy zaváděl na pozici Průmyslový inženýr a později Process Leadership manažer. Znalosti v oboru získal studiem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně na Fakultě managementu a ekonomiky. Absolvoval také kurzy REFA, Japan Study Tour, školení Basic MOST, WITNESS a mnohé další.
 

Jan Kubeš - Úspory při zavedení CNG
-     Regionální manažer prodeje Linde Material Handling

Jan Kubeš (1973) je již šestým rokem zaměstnancem společnosti Linde Material Handling ČR s.r.o., která se zabývá prodejem manipulační a skladové techniky. Ve společnosti nejdříve působil jako obchodní zástupce a od roku 2013 je na pozici regionálního manažera prodeje. Má zkušenosti se zaváděním vozíků s pohonem na CNG pro společnost Wienerberger. Předtím osm let působil ve společnosti ERTL GLAS s.r.o., nejdříve jako obchodní zástupce a později jako vedoucí obchodního oddělení. Předchozí manažerské zkušenosti získal při práci regionálního manažera prodeje a obchodního zástupce u společnosti NCH Czechoslovakia s.r.o. a předtím jako obchodní zástupce pro společnosti Glavprojekt s.r.o. Jan Kubeš vystudoval gymnázium v Třeboni a následně absolvoval nástavbové studium na soukromé obchodní akademii. Je ženatý a má dvě dcery.

Ing. Vít Glasl – Inteligentní sklad, který přemýšlí za Vás
-      Business Development Manager, AIMTEC a. s.


Vít Glasl vystudoval Fakultu strojní na Západočeské Univerzitě v Plzni. Působil jako obchodní zástupce ve společnosti MARBES CONSULTING s.r.o. Od roku 2006 pracuje ve firmě AIMTEC a. s. V současné době vykonává pozici Business Development Manager, kde se primárně věnuje logistickému informačnímu systému DCIx, který společnost vyvíjí a implementuje u svých zákazníků napříč různými segmenty.
 

Ing. Jan Rindt - Automatizované sklady
-      Sales manager SSI Schäfer

Jan Rindt je absolventem Strojní fakulty ČVUT v Praze. Po ukončení studia pracoval v konstrukčním oddělení firmy NDC Praha (2001 – 2003). Dále působil ve  společnosti E&K Automation (2003 – 2007), nejdříve jako vedoucí mechanické konstrukce, poté také jako vedoucí projektů a obchodní zástupce. Hlavním úkolem na těchto pozicích byla realizace automatizovaných vozíkových systémů v logistice. Od konce roku 2007 je obchodním managerem ve společnosti SSI Schäfer a je zodpovědný za oddělení automatizovaných systémů.Organizátor akce

Eulog.cz

Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky

Eurotrans

ZLATÝ PARTNER KONFERENCE

Připravujeme

Partneři konference:

Mediální partneři:

Eulog.cz EULOG.SK ACRI.CZ
PETROL MAGAZIN PETROL MEDIA transport-logistika.cz
transport.SK automa fcc_public
logistic_news proelektrotechniky